Duševní zdraví je neméně důležité, než to fyzické

Léčíme mysl a pomáháme ke smyslu. 

Věnujeme se osvětě duševního zdraví skrze publikaci tiskových zpráv pro širokou i odbornou veřejnost.

TZ: Nomofobie
TZ: Technostres
TZ: Limity nechat si pomoci
TZ: Užívání antidepresiv
TZ: Ženská a mužská psychika
 

Kontakt pro média:
Iveta Nebesařová

O klinice

Každý jsme individuální bytost, s jiným zázemím výchovy, rodiny, s jinými životními ambicemi a jiným přístupem k vnějším podnětům. Různá životní rozhodnutí, situace či okolnosti ovlivňují naši psychiku – dobrým i špatným směrem. Věříme, že všechny osoby si zaslouží žít život šťastní.

Naše klinika staví na filosofii respektu k pacientovi, diskrétnosti a vysoké odbornosti našeho týmu profesionálů s klinickou zkušeností podloženou léty praxe. Propojujeme medicínskou a psychoterapeutickou péči, pacientům věnujeme  dostatek času. Specializujeme se na léčbu širokého spektra psychických, úzkostně depresivních poruch a s nimi souvisejících obtíží.
Mezi nejčastější příznaky psychických problémů patří nespavost, zhoršená výkonnost v obvyklých oblastech fungování, nezvládání stresových situací, vztahové obtíže , obtíže bez vysvětlujícího medicínského nálezu tzv. psychosomatické poruchy.

Naším cílem je podpora a rozvoj duševního zdraví.
Pracujeme na principu participativní medicíny, tedy úzké spolupráce pacienta a lékaře, jejíž cílem je aktivní spoluúčast pacienta na zlepšení svého zdraví. 
Nejsme specializované zařízení pro léčbu závislostí, psychóz a psychických poruch v pokročilém seniorském věku.