Připojte se do našeho týmu

Recepční - Koordinátor/ka provozu pro prémiové nestátní zdravotnické zařízení KAPPA - Klinika ambulantní psychiatrie a psychoterapie

Náplň práce:

  • Kompletní zajištění chodu 6 ordinací včetně back office
  • Objednávání pacientů a organizace diářů lékařů
  • Podpora managementu - vedení kalendáře, organizace schůzek atp.
  • Vykazování na zdravotní pojišťovny
  • Zpracovávání personální agendy
  • Komunikace s dodavateli a partnery
  • Evidence a kompletace dokumentů
  • Kontrola a sumarizace účetních dokladů – spolupráce s účetním oddělením
  • Spolupráce na přípravě marketingových aktivit a důležitých projektů
  • Koordinace s ostatními firmami v rámci skupiny
  • Reporting

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenosti /praxe z obdobné pozice
  • Výborné komunikační a organizační dovednosti
  • Pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost
  • Dobrá schopnost práce na PC a používání kancelářského software - Excel, Word, PowerPoint, Outlook
  • Výborná znalost ČJ, AJ na komunikativní úrovni

Nabízíme:

  • Nadstandardní platové ohodnocení - dle výsledků a pracovního nasazení
  • Zázemí atraktivní sítě společností v privátním zdravotnictví
  • Umístěný firmy v atraktivní lokalitě - Hradčany
  • Firemní benefity
  • Perspektivu profesního a osobního růstu
  • Kancelářské zázemí, mobilní telefon a PC
  • Nástup možný ihned

Pokud máte zájem a splňujete naše očekávání, zašlete svůj životopis na email hr@kappa-praha.cz.